WOWSERVICE Galați – Servicii de reparații telefoane, laptopuri, calculatoare și tablete

0
Reparatii laptopuri Galati

Service-Telefoane-Galati

V-ați stricat telefonul sau laptopul și sunteți în căutarea unei soluții rapide și profesioniste? Nu căutați mai departe! WOWSERVICE Galați vă oferă servicii de reparații pentru telefoane, laptopuri, calculatoare și tablete, pentru a vă readuce dispozitivele preferate „la viață” în cel mai scurt timp posibil.

Pentru informații și programări: 0759 775 809 sau 0746 404 652.

De ce să alegeți WOWSERVICE Galați?

 1. Experiență vastă: Echipa noastră este formată din tehnicieni bine instruiți și experimentați în domeniul reparațiilor electronice. Indiferent de problema cu care vă confruntați, suntem pregătiți să găsim soluții rapide și eficiente.
 2. Reparații rapide: Înțelegem cât de important este dispozitivul dvs. De aceea, ne străduim să efectuăm reparațiile în cel mai scurt timp posibil, astfel încât să puteți reveni la activitățile dvs. fără întreruperi semnificative.
 3. Transparență totală: Nu veți fi lăsați în ceață cu privire la costuri sau la stadiul reparației. Vă vom comunica în mod deschis și sincer despre ceea ce trebuie făcut și despre costurile implicate înainte de a începe orice reparație.
 4. Utilizarea pieselor de calitate: Folosim doar piese de înaltă calitate în timpul reparațiilor, pentru a ne asigura că dispozitivul dvs. va funcționa impecabil și pe termen lung după intervenția noastră.
 5. Diversitatea serviciilor: Indiferent dacă aveți nevoie de înlocuirea ecranului, de remedierea problemelor de software sau de orice alt tip de reparație, suntem aici pentru dvs. Acoperim o gamă largă de servicii pentru a vă satisface toate nevoile, pentru telefoane, laptopuri, calculatoare, tablete, PS-uri și alte dispozitive smart electronice.
 6. Servicii personalizate: Fiecare problemă este unică, iar abordarea noastră se adaptează nevoilor dvs. specifice. Nu există reparație prea mică sau prea mare pentru echipa noastră pricepută.
Service-Telefoane-Galati

Ce ne definește pe noi?

Realizăm diverse reparații pentru echipamente smart, inclusiv telefoane, laptopuri, tablete și calculatoare.

Recuperări de date pierdute de pe diverse memorii de stocare (HDD, Stick, SSD).

Comercializăm diverse componente și accesorii IT.

Pentru informații și programări: 0759 775 809 sau 0746 404 652.

WhatsApp: https://whatsapp.wowservice.ro/

Website: www.wowservice.ro

Locație Google Maps: https://locatie.wowservice.ro/

Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, Nr. 8, Bl. S8, Sc. 8, Parter (Zona “Două Babe”, între Loto și Ceradent)

Portofoliu lucrări finalizate: https://www.tiktok.com/@wowservice.ro

 • Oferim factură și chitanță, garantat;
 • Garanție inclusă pentru manoperă și piese / produse achiziționate;
 • Proces verbal de constatare și primire în service pentru orice dispozitiv lăsat sau trimis la noi;
 • Disponibilitatea reparației pe loc dacă există posibilitatea;
 • Drept de returnare produse garantat timp de 30 de zile;
 • Reparații disponibile și de la distanță cu trimitere prin curier pentru toată țara cu asigurare colet;
 • Folosim doar piese noi și calitative!

Nu vă lăsați pradă frustrării sau inactivității din cauza dispozitivelor defecte! Contactați WOWSERVICE Galați pentru a obține servicii de reparații telefoane, laptopuri, calculatoare și tablete la cele mai înalte standarde.

Așteptăm cu nerăbdare să vă ajutăm să vă recâștigați conectivitatea și productivitatea. Pentru programări și informații: 0746 404 652 / 0759 775 809.

Cu stima, Echipa WOWSERVICE Galați.

Articol scris în data de: 25 august 2023.
Ultima actualizare articol: 25 august 2023, 2:02, făcută de: Marius-Cătălin Munteanu

Loading

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *